DARBOSTOGOS

Pasiimkite kompiuterį, šeimos narį ar augintinį ir atvažiuokite į pajūrį padirbti bei pailsėti atnaujintuose "Preilos namuose"!

- Atsigausite nuo kasdienybės!
- Atsiskleis kūrybiškumas!
- Atsiras daugiau motyvacijos!
- Pasivaikščiosite miškais, pajūriu, kopomis!
- Gerai išsimiegosite!

Jūsų laukia:
- 3 kambarių ramybės oazė pušyne.
- Atskiras įėjimas ir bekontaktė raktų sistema.
- Patogi darbo vieta ir greitas šviesolaidinis internetas (300 mb/s).
- 2 atskiri miegamieji ir patogios lovos.
- Vonioje - chalatai, rankšluosčiai, natūralios prausimosi priemonės, plaukų džiovintuvas.
- Virtuvėje - visą įranga maisto gaminimui.
- Kapsulinis kavos aparatas, kavos kapsulės ir vanduo.
- Jaukiems vakarams - bio židinys, knygos ir stalo žaidimai.
- Terasoje - "Kamado" kepsnine ir anglys .
- Rūsyje - papildomas WC kambarys, skalbimo mašina ir belaidis siurblys.
- Prie namo - vieta automobiliui ar dviračiams.

Preiloje veikia maisto prekių parduotuvėlė, "Pajūrio picerija", "Bo House" ir "Fisheria Preila"

Esame draugiški gyvūnams. Augintinio mokestis - 30 €. Turime dubenėlius vandeniui ir maistui.

Depozitas - 100
Užsisakyk apartamentus www.booking.com taikomas aptarnavimo mokestis

Klientai apie mus:
"Sveika, Inga,  Noriu padėkoti už šaunią viešnagę Preiloje - buvo labai jaukios ir geros darbostogos :) Būstas nuostabus, pagalvota apie visas smulkmenas - radome minkštus chalatus, šlepetes, prausimosi priemones, Kamado kepsninę terasoje ir netgi espresso kavos kapsulių! Visur labai švaru, du vonios kambariai, minkšta patalynė ir rankšluosčiai, puikus knygų pasirinkimas bei HBO kanalas geriems serialams, o aplink tik tyla ir ramybė...Vaikus sužavėjo saldainiukai ant pagalvės, o Bugas iškart sušveitė savo šunišką lazdelę :) Labai rekomenduoju!" Kristina, (2022 vasaris)

"Tik gražiausi atsiliepimai. Atvažiavome trumpom atostogom su augintiniu - pabėgti nuo didmiesčio šurmulio, pasigrožėti gamta. Vieta-puiki, apartamentai labai jaukūs ir gražūs - pritaikyti tiek tobulam ramiam poilsiui, tiek galimybei padirbėti. Su malonumu sugrįžtume. Rekomenduojam 100%." Areta Birbalaitė (2021 lapkritis)

"Labai smagiai praleistas laikas. Viskas apgalvota iki smulkiausių detalių, kad apsistojimas būtų maksimaliai komfortiškas. Puiki vieta darbui ir poilsiui. Daug kartų esame lankęsi Nidoje/Preiloje ir ši vieta paliko geriausią įspūdį vienareikšmiškai. Tikrai dar sugrįšime!" Tautvydas Raibikis (2021 spalis)

"Tai buvo pačios geriausios darbostogos! Taip jauku, taip gera, nuostabus interjeras, terasa su vaizdu į pušis ir galimybė bet kada nueiti prie marių ir jūros. Ir šeimininkė Inga labai šiltas, betarpiškas ir draugiškas žmogus. Nesinorėjo išvažiuoti, norisi sugrįžti :)! Ačiūūūū!" Natalija Syčinskaja (2021 rugsėjis)

"Beveik 4 dienos Lietuvos auksiniame pajūryje rudenį mane nustebino iš gerosios pusės. Jauku, ramu ir pritaikyta dirbti bei ilsėtis. Apsistojome Preilos namai - 10balų! Lokacija, grožis viduje ir aplink apartamentus: jauku ir gera kaip namuose. Ir dar oras lepina, 13-14 laipsnių Pasitaiko iššūkių , kai vaikai nori dėmesio, o tuo momentu norisi pabaigti darbą, BET..! Suderinti tikrai gallima! Kita aplinka - visiems į naudą. 100%!" Gabrielė Mikalauskienė (2021 rugsėjis)

"Preilos namai yra viena iš geriausių vietų, kur esu apsistojus atostogų metu (jei ne apskritai geriausia)! Apartamentai jaukūs, gražūs (mane visada pavergia Skandinaviškas interjeras), jaukūs, patogūs ir pilni VISKO, ko reikia apsistojant. Nemeluoju - nuo indaplovės (kur dar atostogaujant matėt indaplovę?!), minkštų patalų, baltutėlių rankšluosčių iki kosmetikos dovanų, tad net nereikia rūpintis, jei pamiršai įsidėti šampūną! Šaldiklyje net ledukų buvo! Šeimininkė labai maloni, kantriai atsakinėjo į visus mano klausimus, davė rekomendacijų, ką pamatyti Preiloje ir aplink. Bet svarbiausia - pabėgus iš Vilniaus ir triukšmo buvo pagyventi tyloje. Pro langą girdėti pušyno ošimą, o ne mašinų triukšmą buvo maloni atgaiva, visą savaitę miegojau lyg ant debesies. Beje, poilsį derinom su darbu - greitas internetas ir patogus darbo stalas leido visą laiką dirbti be trukdžių, o pailsėjus ir produktyvumas buvo - 100%! Važiuokit čia, jums patiks!" Giedrė Oksaitė (2021 balandis)

Iki pasimatymo Preiloje, Inga